Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shkëlqyer në Londër gjatë një festivali.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut me veshjen e saj në formë kafazi dhe ka treguar trupin dhe format e saj.Mësohet se veshja ishte armani dhe e prerë me lazer.

Dua kishte me vete edhe të dashurin e saj që nuk është shqiptar por i huaj, Isaac Carewun.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/dua-lipa-cmend-fansat-me-trupin-e-saj-veshja-e-prere-me-lazer-624121/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here