Dua Lipa u shfaq krejt ndryshe në fotografinë e fundit.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat u shfaq shumë ndryshe

Këngëtarja kësaj radhe erdhi si bjondinë dhe dukej shumë joshëse, madje kaq ndryshe nuk e kemi parë asnjëherë.

Dua kishte vënë një parukë në kokë, e kjo duhet të jetë pjesë e ndonjë fotosesioni apo xhirimeve.

Për ndryshe, Dua Lipa ka finalizuar albumin e ri, të cilin pritet ta publikojë në fund të vitit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here