Dua Lipa arrin në Prishtinë, bën shqiponjën në aeroportKa arritur në Kosovë, këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa e cila tashmë po shijon sukses të madh nëpër botë, njofton Klan Kosova.

Lipa pas 4 vitesh është kthyer në Kosovë për të mbajtur koncertin e saj humanitarë në Parkun e Gërmisë me date 9 Gusht.

Të gjitha të hyrat e biletave do të shkojnë për Sunny Hill Foundation, fondacionin e themeluar nga Dua Lipa për t’i ndihmuar të rinjtë e Prishtinës dhe Kosovës, veçanërisht në sferën e artit dhe kulturës.

Deri me tani janë shitur më shume se 50% e biletave.

Dua Lipa arrin në Prishtinë, bën shqiponjën në aeroport

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here