Shumë yje të estradës keni dëshirë t’i shihni se si ato duken natyrale pa grim.

Mirëpo pak nga to publikojnë fotografi ku duken të thjeshta.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore këtë nuk e ka fare problem.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet pa ‘make up’.

Dua këtë fotografi e ka realizuar në Portugali.

E veshur me veshje sportive dhe një akullore në dorë, Dua duket shumë bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here