Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk po ndahen nga njëri-tjetri.

Ata tashmë po gjendet në çdo vend bashkë, e madje edhe po flejnë e po hajnë bashkë.

Së fundi çifti është fotografuar në ballkonin e një ndërtese, ku shfaqen të përqafuar pasi kaluar disa kohë bashkë në privatësi dhe larg syrit të fansave dhe medieve.

Së fundi dyshja kanë qenë bashkë prezentë në Prime Day Concert në New York, ku këngëtarja ka performuar e më pas janë parë duke kaluar kohë bashkë e duke u larguar të kapur për dore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here