Dua Lipa po shijon ditë të bukura me të dashurin e saj.

Këngëtarja Dua Lipa ka postuar disa fotografi nga pushimet e saj në Australi. Ajo ka shfrytëzuar disa ditë kur nuk po ka obligime për të pushuar me shoqërinë dhe të dashurin, Anwar Hadid.

Ndërkohë, shqiptarët vazhdimisht po kritikojnë këngëtaren, e cila nuk ka marrë asnjë masë për të ndihmuar shqiptarët e prekur nga tërmetet në Shqipëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here