Drita Stublla duket mahnitëse dhe seksi Modelja e njohur shqiptare, Drita Stublla, pavarësisht faktit se është prej më të rejave në pasarelat e modës, gjithnjë di të tërheqë vëmendje.

Kësaj radhe ajo nuk është zhveshur shumë, por u shfaq jashtëzakonisht atraktive në një fustan të kuq i disenjuar nga motra e saj, Lia Stublla.

Drita duket vërtet mahnitëse dhe sikur një bombë në shpërthim.

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë…
Modelja mori famën së fundmi kur u spekulua për një romancë me të birin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

…është e veçantë!

Drita Stublla duket mahnitëse dhe seksi
Megjithatë, edhe ajo edhe Endriti janë distancuar nga spekulimet pavarësisht indikacioneve për një gjë të tillë që çuan në shumë raportime të mediave.

Kjo shtyri edhe bukuroshen që të mbyllë Instagramin e saj të vjetër me mbi 20 mijë ndjekës, për të hapur një llogari të re krejtësisht private. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here