Këngëtarja Drenusha Latifi këto ditë është shumë e angazhuar rreth muzikës. Ajo është duke u përgatitur për këngën e saj më të re.

Në një bisedë për Telegrafi, Drenusha ka treguar që kënga e saj e radhës titullohet “Pasoja dashurie” dhe së shpejti do të publikohet edhe me vidoklip.

“Kënga titullohet ‘Pasoja dashurie’ me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit. Po ashtu xhirimet e klipit kanë mbaruar në Vlorë me produksionin Urban Graphics nga Gjilani. Së shpejti adhuruesit e mi do të kenë mundësi ta shohin një pjesë prej 20 sekondash të klipit, ndërsa videoklipi do të lansohet me 15 qershor”, ka pohuar këngëtarja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here