Drenusha Latifi afër lindjes së foshnjës së biznesmenit turkKëngëtarja dhe modelja, Drenusha Latifi po jeton ditët e fundit të shtatzënisë dhe është vetëm çështje ditësh kur do të sjellë në jetë foshnjën.

Ajo është në lidhje qe disa vjet me bashkëshortin e saj, biznismenin turk Atila, dhe shumë shpejt do të bëhen prindër, transmeton Telegrafi.

Për shkak të shtatzënisë dhe angazhimeve personale, Drenusha është distancuar komplet nga muzika. /Telegrafi/

Drenusha Latifi afër lindjes së foshnjës së biznesmenit turk

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here