Hafia Mira, vajza me prejardhje nga Drenica, është një nga shqiptaret me seksi në rrjetin social Instagram

Bukuroshja e cila jeton në Kanadë po çmend të gjithë, transmeton GazetaBlic.

Ajo poston fotografi të ndryshme dhe mahnit me bukurinë dhe me linjat perfekt.7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here