Kengetarja Leonora Jakupi e cila ka kenduar per 28 Nentor ne Skenderaj, eshte nderuar nga Drenica me nje Mirenjohje te vecante. Ajo poashtu ka qene mysafire ne edicionin festiv te emisionit “Oxygen”. 14 vite me pare, me 28 Nentor 1998, Leonora lancon kengen e saj te njohur “A vritet pafajesia”, dedikuar babait dhe gjithe te te vrareve tjere te pafajshem nga dora e okupatorit serb.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here