Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra kanë realizuar një këngë dhe videoklip të ri me titull ”Natë”.

Kënga më e re është një këngë verore dhe përcjell ritëm.  Muzika është punuar nga vetë Dreni ndërsa teksti nga Olti Curri. Videoklipi është prodhim i Passion Comunications.

Dreni u përfol shumë se fundmi nga mediat shqiptare, për një lidhje të mundshme me Armina Mevlanin, por këngëtari ka mohuar këtë, duke bërë të ditur se është në lidhje me një vajzë nga Prishtina, të cilën do ia prezentoj publikut kur të vijë koha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here