Dren Abazi tregon datën për  videoklipin Dren Abazi ka njoftuar se të premten që vjen do ta publikojë videoklipin e tij më të ri.

“Vjen së shpejti! Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra! Imagine Films dhe RedRoom Records”, ka shkruar këngëtari në Facebook.

Në një postim tjetër në Instagram, ai ka treguar se videoja e këngës “Du” do të vijë këtë të premte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here