Dren-AbaziDren Abazi dhe Zig Zag Orchestra kanë publikuar videoklipin e këngës me titull “Kur je me mu”.

Vet këngëtari është kujdesur për muzikën dhe e ka shkruar tekstin e kësaj kënge.

Samer Agolli është angazhuar si mjeshtër incizimi, ndërsa miksimin e ka bërë Dreni së bashku me Agollin.

Incizimi është bërë bë Redroom Records, derisa Pinkmoon është kujdesur për anën vizuale. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here