Drake publikoi albumin e tij “Scorpion” vetëm para pak ditësh.

Ajo që na bëri shumë përshtypje ishte ngjashmëria që kënga e këtij albumi, “Can`t take a joke”, kishte me këngën “Bullet” të reperit shqiptar Elinel. Elinel dhe faqe të tjera të huaja kishin postuar videon e reperit shqiptar, ku tregonte ngjashmëritë mes këngëve.

Dhe teksa të gjithë i janë kundërvënë Drake-ut dhe e kanë mbushur Instagramin e tij me komente, ku bënin tag Elinelin, Drake ka reaguar në lidhje me këtë gjë. Ai ka vendosur t`i bllokojë komentet e Elinelit në fotot e tij dhe këtë gjë e ka treguar vet reperi shqiptar me një postim në Instastory

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here