JenniferJennifer Lopez dhe Drake ka kohë që flitet se janë në lidhje.

E gjithë kjo pasi ata kanë shkëmbyer dhurata dhe kanë qëndruar kohët të fundit në shoqëri të njëri-tjetrit.

Por, së fundi këngëtarja dhe reperi edhe publikisht kanë shkëmbyer puthje, e cila na lë të kuptojmë se më se kanë filluar romancën.

Kujtojmë se për herë të fundit, Lopez ishte e lidhur me balerinin Casper Smart ndërsa Drake ishte në romancë Bernice Burgos. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BOyGIrwBJ53/?taken-by=slayitlikejlo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here