Reperi kanadez, Drake, besohet te jete ne lidhje me sensacionin shqiptar, tashme pop yllin Rita Ora.

Drake me heret gjate muajit ‘zbarkoi’ ne Britani per turneun e tij, teksa ne mbeshtetje te tij besohet te kete marre Rita Oren. Por, nuk ekziston ndonje miqesi natyrale, apo marredhenie profesionale, pasi mediat britanike besojne se Drake dhe Rita jane tashme ne lidhje.

The Sun shkruan se dyshja eshte pare duke u puthur prapa skenes se nje prej koncerteve ne Newcastle te henen.

“Rita dhe Drake kane qene miq te mire per nje kohe, por tani duket se ata kane dicka me serioze. Ata ishin mbi njeri-tjetrin ne prapaskenen e nje koncerti te henen dhe nuk tentonin ta fshehin puthjen”, ka theksuar burimi.

Drake me pare ka pasur lidhje me Rihannen, teksa Rita Ora ishte lidhur disa here me nje romance me vellain e Kim, Rob Kardashian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here