Mic.01Dr Mic, i cili u bë i njohur me grupin TDS, duket se është penduar lidhur me një postim të bërë në rrjete sociale.
Ai kishte shfrytëzuar Twitter-in për të shkruar diçka lidhur me këngën “Çele çadrën”, realizuar në bashkëpunim nga Dj Flow, Lumi B, Mc Kresha e Lyrical Son.

Por më pas ka fshirë statusin dhe ka dërguar një porosi me kërkimfalje për DJ Flow, porosi e publikuar më pas nga ky i fundit.

“G allahile m’fal shumë, se pernime drejt me t’thonë hiç se kam mendu që kënga është e jotja. M’ka dal prej mendjes G, e hor jam bë me ty… Na fal allahile”, ka shkruar Dr.Mic.

Mic.02

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here