Aktori Michael Douglas e ka përshkruar Viagrën si diçka të ‘jashtëzakonshme’.

Në një intervistë të fundit aktori 65-vjeçar është pyetur për lidhjen e tij me aktoren 25 vjet më të re, Catherine Zeta-Jones.

“Falënderoj Zotin që ajo i pëlqen meshkujt më të moshuar”, ka thënë me shaka Douglas, duke shuar: “Disa përmirësime të jashtëzakonshme kanë ndodhur viteve të fundit, Viagra, Cialis, këto mund të na bëjnë të gjithëve të ndjehemi më të rinj”.

Douglas dhe Zeta-Jones u martuan në vitin 2000 dhe kanë dy fëmijë së bashku./Telegrafi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here