Çifti i njohur amerikan, Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones, kanë përjetuar një skenë të pakëndshme para hotelit “London”.

Aktori i filmit “Wall Street” mbrojti gruan e tij dhe pastaj e shtyu dhe e fyeu paparacin.

Në një video të publikuar në internet, shihet sesi Douglas dhe Zeta-Jones duke hyrë në hotel, kur aktori akuzon njërin nga fotografët se e ka goditur, transmetojnë agjencitë.

Burri i saj 66-vjeçar kthehet te hyrja dhe e kërkon fotografinë që e bëri këtë. Kur e sheh, e godit dhe i bërtet: “Ti ke qenë. Humb nga këtu!”Punëtorët e hotelit lutën fotografët pas kësaj që të largohen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here