Ajo sot është padiskutim shqiptarja më e famshme në Itali.

Dorina Leka, vajza që me zërin e saj bëri për vete gjithë publikun e reality shoë-t italian “X Factor” rrëfen ekskluzivisht në Bluetooth emocionet që e shoqëruan në këtë eksperiencë magjike, që siç e cilëson dhe vetë ajo nuk do ta harrojë kurrë përgjatë gjithë jetës… “Fitova shumë nga “X-Factor”.

Ndonëse jo çmimin e madh, kam fituar shumë eksperiencë. Mendoj se pjesëmarrja në këtë reality show, ka ndryshuar gjithë rrjedhën e jetës sime. Jam shumë e lumtur” tregon Dorina. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here