Dorandd Sinani publikon projektin e ri “A e kujton”Këngëtari Dorandd Sinani sapo publikoi projektin e ri muzikor.

Fjala është për këngën ‘A e kujton’ e cila e rikthen këngëtarin pas suksesit që kishte me ‘Me ty’.

Muzika e kësaj kënge është bërë nga vet ai, teksti nga Kastriot Konjufca, miksimi nga Driton Kamenica kurse incizimi u bë në studion D&D.

‘A e kujton’ është finalizuar me klip nën regjinë e Dardan Sinanit dhe kamerë nga Engjell Reçica.
Kur jemi të klipi, vlen të theksohet se videoja përmban shumë aksion brenda vetes duke dal kështu një
minifilm.

Ku nuk është projekti vetëm pasi Dorandi shumë shpejt pritet të sjellë projekte tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here