Donika Kadaj feston përvjetorin e martesës, ja si e uron bashkëshortiSot me 03 shkurt janë bërë 20 vjet që kur deputetja e Kuvendit të Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi është martuar.

Këtë e ka bërë të ditur bashkëshorti i deputetës së VV-së, Naseri, i cili përmes rrjetit social facebook, ka uruar atë, duke i dërguar edhe puthje, përcjellë Magazina.al.

Ndryshe çifti janë prindër të dy fëmijëve, djalit Dardanit dhe vajzës Doruntina.

Donika Kadaj feston përvjetorin e martesës, ja si e uron bashkëshorti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here