Donat Qosja defilon në tepihun e kuq të Carlovy VaryAktori Donat Qosja është duke marrë pjesë në festivalin e filmit Carlovy Vary

Ky është njëri prej festivaleve më të mëdha të filmit në Europë dhe Donati ka dërguar një foto selfie nga defilimi i tij në këtë festival.

Donati është në këtë festival në kuadër të premierës së filmit “Home Sweet Home”, një film prodhim kosovar që do të shfaqet për herë të parë në këtë festival.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here