Reperi kosovar i cili deri para pak kohësh ishte pjesë e labelit “Baba Records”, Don Pizhi, ka bërë të ditur largimin e tij.

Lajmin e konfirmoi vet reperi në profilin e tij në Facebook, duke zbuluar ‘divorcin’ nga “Baba Records” ku për partner kishte reperin e Tingullit të 3nt, Getin.

Së fundmi Don Pizhi është rikthyer në skenë me një bashkëpunim me Don Arbas dhe për të filluar krijimin e një imazhi të ri, ai ka ndryshuar dhe emrin e tij artistik, nga Don Pizhi në Don P.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here