Don Arbas kërkon "nuse me letra"Reperi dhe producenti i njohur kosovar, Don Arbas nuk duket i kënaqur me zgjedhjen e Hashim Thaqit president.

Ai në profilin e tij në Facebook i indinjuar me këtë zgjedhje ka reaguar duke kërkuar “nuse me letra”.

“A ka naj nuse në Zvicër se erdha” shkruan Don Arbas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here