Këngëtarja, Dhurata Dora ka lansuar projektin më të fundit në bashkëpunim me reperin dhe producentin Don Arbas, i cili titullohet “Get Down”.

Kënga e punuar nga Don Arbas dhe me tekst të Locos dhe vet Dhuratës.

Dhurata është një bukuroshe e cila njihet për zërin e saj fantastik, por që po kërkon shpërthimin në skenën e muzikës kosovare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here