Ish banorja e Big Brother ka suprizuar me postimet e saj më të fundit ku shfaqet nudo dhe në super formë.

Tea Xhuli ka pozuar si modele për nëj firmë syzesh dhe menjëherë rrëmbeu vëmendjen e medias.

Një prej gazetave shqiptare ka akuzuar se bukuroshia është shndëruar për shaktë ndërhyrjeve kirirgjikale.

Këto fjalë i kanë ardhur shumë të hidhura Teas, e cila ka shpërthyer në rrjetet sociale.

‘Më rritet vlerësimi për veten dhe për arritjet e mia kur gazeta prestigjoze si ‘panorama’ kanë rënë në vorbullën e krizës dhe nuk kanë më lajme me vlerë por merren  me jetën time duek shfaqur hapur se sa patetikë dhe mllef kanë përbrenda pseudogazetarët pa një jetë dhe mbi të gjitha pa asnjë vlerë’ –shkruan Tea, por nuk e lë me kaq.

‘Harrova që në Shqipëri modele ju quani ‘shoqërueset e salikoneve, që fshihen pas emrit të modeles  dhe sa për transformimin tim je i-e mirëpritur për një intervistë live nqs ke guxim dhë karakterin për ti përsëritur po ato fjalë përballë meje- ka përfunduar postimin e saj Tea. /Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here