Doherty dyshohet për virusin A/H1N1Doherty ka anuluar turneun me grupin e tij Babyshambles ne Irlande per shkak te problemeve te medha qe ai po kalon me shendetin.

Ish i fejuari i Kate Moss eshte shtruar ne urgjencen e spitalit te Wiltshire pasi ka probleme me rruget e frymemarrjes.

Mjeket po e mbajne ne vezhgim intensiv per te evituar te papritura te pakendshme.

Dyshimet jane se Doherty eshte infektuar me virusin A/H1N1 por gjithashtu nje piste tjeter eshte edhe renia e imunitetit qe trupi i tij ka per shkak te abuzimit me drogen dhe alkoolin.

Turneu ishte planifikuar per te nisur dje ne mbremje nga Belfasti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here