Ermali dhe Françeska për gjatë gjithë periudhës sa ishin brenda në “Big Brother” ishin shumë të komentuar për lidhjen e tyre të cilën e krijuan brenda mureve të asaj shtëpie.

Edhe tani, disa muaj prej se ka përfunduar edicioni i pestë i reality show, ata janë në vemendjen e të gjithëve e në mënyrë të veqantë të medieve.

Mjafton të shihej Ermali me shoqëri dhe pa Françeskën dhe lajmi se ata janë ndarë morri dhenë.

Por menjëherë pas këtij lajmi, ka reaguar Françeska e cila përmes rrjetit social “Facebook” ka “qetësuar fansat” duke i siguruar që ata do të jenë bashkë edhe për shumë kohë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here