Si dy mikesha të mirë me siguro daljet me fëmijët për Arbana Osmanin dhe Xhemi Shehun janë të shpeshta. Ditën e djeshme Xhemi postoi një foto me të birin Martinin dhe ndër dhjetra komentesh ku komplimnetohen të dy nënë e bir, edhe për ngjashmërinë e madhe që kanë, neve na bëri përshtypje komenti i shoqes së ngushtë të mamit të Martinit, Arbanës ose teta Panës.

“Shpirti i teta panës ai”; ka shkruar Arbana nën foton e Xhemit dhe Martinit.

Rrethi i ngushtë i Arbanës këtë epitet e përdorin shpesh për moderatoren e “Dua të të bëj të lumtur”, ndaj edhe për vogëlushin Martin, Arbana është teta Pana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here