Super modelja Karlie Kloss është imazhi i ditës së sotme në kalendarin e revistës Love.

24 vjeçarja shfaqet e bezdisur nga fustani që ka veshur dhe në një farë mënyre “detyrohet” të zhvishet dhe të dal me të brendshme të kuqe.

Lëvizjet e saj shoqërohet nga kënga klasike e Krishtlindjeve “Santa Baby” në version rock.

Në krahasim me video e mëparshme, kjo e 23 dhjetorit ka edhe doza humori. Për më tepër shihni videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here