Përkujdesja për dukjen e tij shkon deri në detajin e fundit.

Djali i reperit kosovar Lum Berishës, Blini, është njëri ndër fëmijët më me stil të estradës.

Prindërit e tij kujdesen që ai të duket bukur deri në detajin e fundit, e veshjet e Blinit shpesh janë të markave më të njohura botërore.

I veshur me një palë tuta sportive dhe atlete të markës Nike Air Force, Blini simpatik ka pozuar për babain e tij, i cili i ka realizuar një fotografi, në të cilën ai duket si një ‘gangsta’ i vërtetë. /GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here