Brenda festës magjikeDjali i këngëtares Vesa Luma dhe Big Bastës, Lian festoi datëlindjen e parë me një festë të organizuar nga prindërit.

Vesa në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar disa fotografi nga festa e vogëlushit.

Lian shihet i buzëqeshur me një kapele në kokë në të cilën shkruan “Gëzuar ditëlindjen” në krahët e mamit të tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here