Djali i Tom Cruise duket se do të ndjekë hapat e të atit.

Connor Cruise, do të shfaqet në ekranet e kinemasë për herë të parë me një rol të rëndësishëm. 17-vjeçari do të interpretojë Daryl Bates në filmin ‘Red Dawn’, një film aksion, zhanër ku u bë i famshëm Tom Cruise me filma si ‘Top Gun’ dhe ‘Mission Impossible’.

Connor Cruise ka debutuar për herë të parë në kinematografi në vitin 2008, në filmin ‘Seven Pounds’, ku protagonist ishte Will Smith.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here