Ashtu siç ka raportuar Magazina.al, gjatë ditës së djeshme, çifti Learta dhe Kushtrimi tashmë kanë nisur muajin e mjaltit.

Ata momentet më të bukura të pas martesës janë duke i kaluar në një vend magjik të Dubait.

Ndërsa Learta ka publikuar fotografi ku shihet duke u bërë gati t’i jep një puthje bashkëshortit të saj.

Dasma e djalit të këngëtares Shyhrte Behlilit, ka qenë një nga dasmat e cila ka marr shumë vëmendje nga mediat./Magazina.al/

7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here