16​Djali i vogël i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços mbush sot një muaj që ka ardhur në jetë.

Ledioni e ka fotografuar Londonin e vogël sot, duke i kushtuar dhe një dedikim të ëmbël, të cilin e ka ndarë më miqtë e tij në Instagram.15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here