Një nga këngëtaret më me stil dhe që pret të bëhet nënë së shpejti, Jonida Maliqi, ka qenë mikesha e ftuar e këngëtares, Rovena Dilo, në shoun e saj me miqtë.

Ka qenë dalja e saj pas disa kohësh në publik dhe me këtë rast ka treguar edhe shtatzëninë e saj, por që, falë veshjes me stil të saj, nuk duket aq e plotë.

Ajo që na bëri shumë përshtypje është se Rovena jo vetëm ia reklamoi mikrofonin me sfarovski Jonidës, por profetizoi se djali që  ajo do të sjellë në jetë do të bëhet biznesmen.

Ishte kjo me shaka apo jo, por mes shoqeve artistet si duket nuk duan që fëmijët e tyre të bëhen këngëtare./ M.Gj. /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here