Djali i Isa Mustafës zgjedh të pushojë në Greqi për 1 maj…Djali i Kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, Besniku së bashku me bashkëshorten e tij Edita Bajrami, këtë 1 maj e kaluan së bashku jashtë vendit, shkruan GazetaBlic.com

Besniku dhe Edita sot ishin në Thessalonik të Greqisë, nga ku edhe publikuan pamje në rrjetin social Facebook ku shihen të lumtur pranë njëri tjetrit.

Djali i Isa Mustafës zgjedh të pushojë në Greqi për 1 maj…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here