Djali i Dr .Florit feston ditëlindjen, ja urimi prekës i LanditDjali i vogël i kantautorit të ndjerë Dr. Flori, Danieli feston sot ditëlindjen. E në këtë ditë të rëndësishme për vogëlushin nuk ka munguar edhe urimi i mikut të ngushtë të babait të tij, Landi Hysi.

“Mos ki frikë, beso dhe Zoti Shpëtimtari yt nuk do të të lerë në gropën e luanëve. Sërish e gjithmonë!

Zoti të bekoftë”, shkruan Landi në rrjetet sociale. Ai e ka përshëndetur të voglin e familjes Kondi me një nga këngët më të bukura të west Side Family, “Në krahët e tua do të jem”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here