Djali i deputetit Keltis Kruja feston 1-vjetorin, Shkëlzen Berisha bëhet kumbarAkidi festoi dje 1-vjetorin e lindjes. Deputeti demokrat Keltis Kruja dhe zëdhënëses së Sali Berishës, Erla Mëhilli, organizuan një festë për ditëlindjen e parë të djalit të tyre.

Fotografitë e festës së Akidit të vogël i zbuloi e dashura e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani. Shkëlzeni ishte një i ftuar special në festë, pasi është bërë kumbari i vogëlushit.

Në foto Shkëlzeni duket teksa i pret flokët Akidit. Festa e djalit të Keltis Krujës ka bërë bashkë emra të njohur të jetës politike dhe fushave të tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here