Djali i ikonës së Manchester United, David Beckham është një tifoz i flakt i ekipit rival londinez, Arsenal.

Tradhtia që Romeo ia ka bërë babait është për shkak të menaxherit francez Arsene Wenger, i cili e priti atë mirë në një ndeshje.

“E gjithë kjo ka ndodhur faji i Wengerit. Në një ndeshje të Arsenalit ai u tregua shumë i mirë duke i dhuruar një fanellë të Arsenalit në zhveshtoren e ekipit. Nga ai moment, Romeo është tifoz i Arsenalit”.

“Djemt tjerë Brooklyn dhe Cruz janë tifozë besnikë të United, prandaj më duhet të ngushëllohem me dy të tjerët”, ka thënë Beckham.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here