Dj Viki është një prej më të njohurve në Shqipëri për punën që bën, pasi të shumta kanë qënë bashkëpunimet edhe me këngëtar të njohur.

Por duket se ai ka ndërmarrë një tjetër hap të rëndësishëm në jetën e tij. Ai dhe partnerja e tij prej kohësh janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Këtë e ka bërë të ditur ai në një postim në Intsgram, ku ka postuar një foto me partneren ku duket me barkun e rrumbullakosur dhe në foto shkruan: “Po ti mi kur u fryve kaq shpejt?”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here