Dj Blunt dhe Real 1publikojnë klipin “Xhinset” Dyshja e famshme Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“Xhinset” titullohet kënga më e re e dyshes të cilën e sollën me një videoklip mjaft interesant të realizuar nga produksioni “Imagine”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here