Dy reperët e njohur, tashmë të pandashëm në projektet e tyre, DJ Blunt dhe Real 1, kanë publikuar këngën e tyre të radhës “My Lova”.

Këngën e ka punuar Big Boss Beatz, tekstin është shkruar nga vet reperët ndërsa e gjithë kënga është incizuar në studion e Florent Boshnjakut.

“My Lova” është publikuar në YouTube me një klip mjaft interesant, i cili shfaq dy protagonistët në versionin e animuar.

Kënga është ritmike dhe flet për dashurinë, ndërsa duket se do të jetë një hit i kësaj vere.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here