DJ Blun i dorëzohet dashurisë së DafinësNdonëse fuqishëm kishte mohuar një lidhje të mundshme të dashurisë me Dafina Zeqirin, DJ Blunt duket të jetë dorëzuar përballë koleges së saj këngëtare.

Ai për Tribuna kësaj here nuk ka mohuar aq fuqishëm sa diku, një lidhje dashurie ndërmjet tij dhe këngëtares në fjalë. I pyetur nëse ai tashmë ka krijuar një lidhje dashurie me Duffye, Blunt duke qeshur ka hezituar të komentoj.

“Për këtë punë nuk kisha dashur të komentoj më shumë sepse siç po e shohim gjërat po keqinterpretohen. E kam parë që mediat kanë shkruar non stop. Unë me Dafinën njihemi shumë moti, dhe jemi shumë të afërt me njëri tjetrin, andaj edhe nuk kisha dashur të komentoj më shumë. Edhe pse jetës dhe fatit nuk i dihet (qeshet)”, ka theksuar DJ Blunt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here