“Dua të të bëj të lumtur” nisi nga Arbana Osmani si një emision për të bërë njerëzit të lumtur por mesa duket gjithcka po shkon mbrapsht.

Ajo ka marrë shumë kritika për disa nga historitë.

Historia e parë për të cilën, Osmani mori vërejtje edhe nga AMA ishte historia e një gruaje të dhunuar.

Pas saj historia e një nëne dhe vazjës së saj u bë problem për shkak se vajza e përfolur në emision u vu kundër kësaj historie.

Arbanës i ka rrëshkitur pak emisioni nga duart ndërkohë që edhe jeta e saj private, nuk duket shumë mirë.

Moderatorja po divorcohet pas 16 vitesh martesë dhe kjo duhet të ketë ndikuar te moderatorja e preferuar e publikut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here