Me look- un e ri nga bjonde në brune, madje me flokë më të zgjatur, Rezarta Shkurta është fokusuar nga paparacët në pishinë bashkë me një mikeshën e saj.

Në këto ditë të nxehta të verës këngëtarja është parë teksa kalonte disa momente të bukura buzë pishinës kur në krah kishte mikeshën e saj dhe jo të dashurin Ermalin. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here