Ministres së Integrimeve Evropiane, Vlora Çitakut po i rrin partia gati.

Partia Demokratike e Kosovës (PDK), zëdhënëse e së cilës ka qen Çitaku për një kohë, ia ka uruar ditëlindjen ministres në faqen e kësaj partie në facebook.

“Urime ditëlindjen ministre Vlora Çitaku, i gëzofsh dhe shumë vite tjera. Shumë suksese në punën tuaj”, shkruan në urimin e partisë së Kryeministrit Hashim Thaçi për ministren Çitaku. /Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here