Ylli i televizionit, Kim Kardashian dje ka festuar ditëlindjen e saj të 32. Për këtë festë ajo bashkë me të dashurin e saj, reperin Kanye West, kanë udhëtuar drejt Italisë, dhe nga këto foto që janë publikuar shihet se ata kanë kaluar qaste mjaft romantike.

Pikërisht në këto fotografi, shihet reperi duke i blerë dhe dhuruar një trëndafil të kuq bukuroshës së tij. Sa repera do ta bënin një gjë të tillë?

Pas kësaj, ata kanë festuar edhe me miqtë e tyre të përbashkët në një organizim i cili ishte planifikuar prej muajsh dhe ku Kanye ka shpenzuar rreth 2 milion dollarë. /indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here